نَفَس اطلاعات استفاده اپلیکیشن کانادا

نَفَس: اطلاعات استفاده اپلیکیشن کانادا رایگان دوربین آمریکا شناسایی همراه وبگردی بلندگو

گت بلاگز اخبار بین الملل لفاظی تازه کره‌شمالی علیه ترامپ

خبرگزاری رسمی کره‌شمالی با تکرار لفاظی‌ها علیه رئیس‌جمهوری آمریکا مدعی است ایالات متحده از آزمایش به ظاهر موفقیت‌آمیز موشکی آن “ترسیده” هست. پیونگ‌یانگ ترامپ را

لفاظی تازه کره‌شمالی علیه ترامپ

لفاظی تازه کره شمالی علیه ترامپ

عبارات مهم : بیانیه

خبرگزاری رسمی کره شمالی با تکرار لفاظی ها علیه مدیر جمهوری آمریکا مدعی است ایالات متحده از آزمایش به ظاهر موفقیت آمیز موشکی آن “ترسیده” هست. پیونگ یانگ ترامپ را “مجنون پیر” دانسته و آن را به “رسوایی و نابودی” ترساندن کرده هست.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه میرر، در بیانیه کره شمالی آمده است: ترامپ مجنون پیر از آزمایش موفقیت آمیز موشک بالستیک قاره پیمای هوآسونگ-۱۵ جمهوری دموکراتیک خلق کره وحشت کرده است و راجع به یک رویکرد جدی سخن می گوید.

لفاظی تازه کره‌شمالی علیه ترامپ

در ادامه این بیانیه می خوانیم: تندروهای ضد جمهوری دموکراتیک خلق کره از جمله سفیر آمریکا در شرکت ملل متحد بیانات بی معنی مانند “شرایط خطرناک” مطرح می کنند و به حدی خیره سر شده است اند که به جمهوری دموکراتیک خلق کره می گویند “خطا نکند”. دیوانگان جنگ طلب ایالات متحده از کنگره می خواهند تا راجع به مساله حملات پیشگیرانه علیه کره شمالی بحث و مشورت کند و به نیاز به خروج شهروندان آمریکایی از کره جنوبی اشاره دارند تا جهت ایجاد یک جنگ علیه کره شمالی وارد عمل شوند و این یک واقعیت ثابت شده است است.

دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا هنوز به بیانیه کره شمالی واکنشی نشان نداده است ولی ترامپ ید طولایی در توهین به کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی دارد. در ادامه بیانیه وزارت خارجه کره شمالی که خبرگزاری کی سی ان ای آن را منتشر کرد، آمده است: تخاصم آمریکا تحمل شدنی نیست. حرف های پوچ ترامپ راجع به “تقابل نظامی” خنده آور است آیا که او متوجه نیست سخنانش چه معنایی دارند.

واژه های کلیدی: بیانیه | آمریکا | آمریکایی | کره شمالی | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz