نَفَس اطلاعات استفاده اپلیکیشن کانادا

نَفَس: اطلاعات استفاده اپلیکیشن کانادا رایگان دوربین آمریکا شناسایی همراه وبگردی بلندگو

گت بلاگز اخبار حوادث محاکمه 2 برادر کشتی‌گیر به اتهام آدم‌ ربایی

دو برادر کشتی‌گیر که متهم هستند فامیل دور را ربوده و وی را زخمی کرده‌اند دیروز پای میز محاکمه ایستادند. آنها می‌گویند قرار بود شاکی در ازای دریافت پول میلیونی د

محاکمه 2 برادر کشتی‌گیر به اتهام آدم‌ ربایی

محاکمه 2 برادر کشتی گیر به اتهام آدم ربایی

عبارات مهم : میلیون

دو برادر کشتی گیر که متهم هستند فامیل دور را ربوده و وی را زخمی کرده اند دیروز پای میز محاکمه ایستادند. آنها می گویند قرار بود شاکی در ازای دریافت پول میلیونی در دادگاه به نفع آنها شهادت دهد ولی یکباره از سوی یک ناشناس در خیابان زخمی شد.

به گزارش جام جم، در جلسه پیگیری به این پرونده که دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی بابایی و با حضور یک قاضی مستشار برگزار شد، نماینده دادستان کیفرخواست را خواند.

وی گفت: سامان و ساسان که برادر هستند متهم هستند سال 94 یکی از بستگان خود به نام حمید را ربودند تا وی را مجبور کنند به نفع آنها و علیه پدربزرگش در دادگاه شهادت بدهد. دو برادر، شاکی را با چاقو زخمی کردند. اکنون باتوجه به مدرک های موجود در پرونده جهت آنها به اتهام آدم ربایی و ضرب و جرح تقاضای اشد مجازات دارم.

محاکمه 2 برادر کشتی‌گیر به اتهام آدم‌ ربایی

سپس شاکی در جایگاه خاص ایستاد و گفت: دو برادر با پدربزرگم اختلاف داشتند و پرونده ارزش در دادسرا تحت پیگیری بود. آنها به من پیشنهاد داده بودند در ازای دریافت پول به نفع آنها در دادگاه شهادت بدهم. من هم قبول کردم ولی مرا ربودند، به زور سوار ماشین کردند سپس با چاقو زدند. به همین خاطر برایشان تقاضای کیفر دارم.

سپس سامان که کشتی گیر و صاحب مقام کشوری در این رشته است و حالا با قرار وثیقه آزاد شده، روبه روی قضات دادگاه ایستاد و گفت: چند سال پیش با دختردایی ام ازدواج کردم ولی بعد از مدتی او را طلاق دادم. ولی دایی ام کینه مرا به دل گرفت و چند نفر را اجیر کرد از من انتقام بگیرند. مردان غریبه شبانه در خیابان به من حمله کردند و مرا بشدت کتک زدند. من از دایی ام شکایت کردم. پرونده مان در جریان بود تا این که یکی از بستگانم به نام فرامرز پیغام فرستاد حمید حاضر است در دادگاه به نفع من شهادت دهد. او جهت شهادت دو میلیون تومان پول از من خواست و من پذیرفتم ولی حمید هر بار بهانه ای می آورد. او آخرین بار گفت در ازای دریافت 10 میلیون تومان حاضر است در دادگاه حاضر شود و علیه پدر بزرگش شهادت دهد.

دو برادر کشتی‌گیر که متهم هستند فامیل دور را ربوده و وی را زخمی کرده‌اند دیروز پای میز محاکمه ایستادند. آنها می‌گویند قرار بود شاکی در ازای دریافت پول میلیونی د

سامان ادامه داد: آخرین بار با حمید برابر یک محضر قرار گذاشتیم.قرار بود حمید همراه فرامرز سر قرار بیاید. چون حمید به شیشه معتاد بود و سابقه داشت از برادر کوچکم به نام ساسان خواستم همراه من بیاید و از دور مراقب اوضاع باشد. قرار بود حمید بعد از دریافت مبلغ 10 میلیون تومان علیه پدربزرگش شهادت دهد. ولی هنگامی که برابر محضر رسیدیم متوجه شدیم محضر تعطیل شده است هست. به همین خاطر جهت صبح روز بعد با هم قرار گذاشتیم.من از حمید جدا شدم و یک ماشین کرایه کردم تا به سمت منزل برگردم. همان موقع بود که فرامرز با من تماس گرفت و گفت حمید چاقو خورده هست. با برادرم تماس گرفتم. من و ساسان، حمید را سوار ماشین کردیم تا او را به بیمارستان برسانیم. هنگامی که به بیمارستان رسیدیم من جهت انجام کاری از بیمارستان بیرون رفتم. سپس ساسان، حمید را به منزل مان آورد تا از او مواظبت کنیم. بعد از چند ساعت که حال حمید بهتر شد او به منزل ارزش برگشت و چند روز بعد علیه من و برادرم شکایت کرد. پدربزرگ حمید او را مجبور کرد علیه ما شکایت کند. او به دروغ داستان ساختگی آدم ربایی را مطرح کرد و گفت من و برادرم او را ربوده و با چاقو زخمی کرده ایم.

سپس ساسان که او نیز مربی کشتی در یک کلوب معروف است روبه روی قضات ایستاد و حرف های برادرش را تائید کرد. وی گفت: باور کنید من و برادرم حمید را به زور جایی نبردیم. قرار بود در ازای شهادت حمید به نفع برادرم 10 میلیون تومان به او پول بدهیم. ما نمی دانیم چه بلایی سر حمید آمده و چه کسی او را در خیابان با چاقو زخمی کرده است.

در آخر این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

محاکمه 2 برادر کشتی‌گیر به اتهام آدم‌ ربایی

واژه های کلیدی: میلیون | پرونده | دادگاه | دریافت | میلیونی | آدم ربایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz