نَفَس اطلاعات استفاده اپلیکیشن کانادا

نَفَس: اطلاعات استفاده اپلیکیشن کانادا رایگان دوربین آمریکا شناسایی همراه وبگردی بلندگو

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی کمدی های ادامه دار نتانیاهو اینبار در مونیخ اجرا شد

«نتانیاهو» که پیش از این با نمایش یک نقاشی فرزند گانه در مجمع عمومی شرکت ملل خود را مضحکه جهانیان کرده بود، اینبار در کنفرانس امنیتی مونیخ تکه ای آهن پاره را به

کمدی های ادامه دار نتانیاهو اینبار در مونیخ اجرا شد

کمدی های ادامه دار نتانیاهو اینبار در مونیخ اجرا شد

عبارات مهم : ایران

«نتانیاهو» که پیش از این با نمایش یک نقاشی فرزند گانه در مجمع عمومی شرکت ملل خود را مضحکه جهانیان کرده بود، اینبار در کنفرانس امنیتی مونیخ تکه ای آهن پاره را به نمایش گذاشت.

به گزارش مهر، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل، با نمایش تکه ای آهن پاره در کنفرانس مونیخ گفت: این قطعه ای از پهپاد ایرانی هست؛ آقای ظریف این را می شناسی؟ مال شماست!

نتانیاهو صحبت خود را با مقایسه توافق هسته ای وین (برجام) با توافق مونیخ پیش از جنگ جهانی شروع کرد و بعد به نزدیکی رژیم صهیونیستی با اعراب اشاره کرد و گفت: کارها کشور عزیزمان ایران در منطقه یک پیامد مثبت هم داشته و موجب نزدیکی بی سابقه عربها با اسرائیل شده است هست.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه گفت: اسرائیل از ایجاد پایگاههای کشور عزیزمان ایران در سوریه جلوگیری خواهد کرد. ما بدون تردید از خود دفاع خواهیم کرد نه تنها علیه دست نشاندگان کشور عزیزمان ایران بلکه خود کشور عزیزمان ایران اقدام خواهیم کرد!

نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز (یکشنبه) با تکرار ادعاهای بی اساس همیشگی علیه ایران، گفت حکومت کشور عزیزمان ایران می خواهد امپراطوری از پایتخت کشور عزیزمان ایران تا طرطوس ایجاد کرده و دریای خزر را به مدیترانه وصل کند.

نتانیاهو طی صحبت در کنفرانس امنیتی مونیخ با اشاره به توافق هسته ای ایران، مدعی شد، توافقی که قرار بود باعث صلح و امنیت جهانی شود، رژیم کشور عزیزمان ایران را جسورتر کرده و شمارش معکوس جهت زرادخانه هسته ای کشور عزیزمان ایران را شروع کرده است.

وی در ابتدای صحبت خود با اشاره به اتفاق مونیخ در المپیک سال ۱۹۷۲ که طی آن ۱۱ ورزشکار اسرائیلی در فرودگاه مونیخ کشته شدند و همچنین هلوکاست، گفت: «ایران (اما) آلمان نازی نیست، تفاوت های زیادی دارند.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با ادعای اینکه آزادی دینی یهودیان در کشور عزیزمان ایران نقض می شود، افزود: کشور عزیزمان ایران بارها تمایلش جهت نابودی اسرائیل را اعلام کرده است…ایران می خواهد بر منطقه مسلط شود…ایران می خواهد دنیا را تحت کنترل خود بگیرد. اگر کشور عزیزمان ایران به سلاح هسته ای تجهیز شود، بسیار خطرناک تر چیزی که هم اکنون هست، خواهد بود…توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران را میانه رو نکرده بلکه ببر خطرناک ایرانی را در منطقه و دنیا رها کرده است.

کمدی های ادامه دار نتانیاهو اینبار در مونیخ اجرا شد

واژه های کلیدی: ایران | توافق | مونیخ | ایرانی | اسرائیل | اسرائیل | نتانیاهو | توافق هسته ای | رژیم صهیونیستی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz