نَفَس اطلاعات استفاده اپلیکیشن کانادا

نَفَس: اطلاعات استفاده اپلیکیشن کانادا رایگان دوربین آمریکا شناسایی همراه وبگردی بلندگو

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی خانواده آیت الله از وجود وصیتنامه دیگری خبر می دهند که مفقود شده است است ، وصیتنامه آیت الله هاشمی کجاست؟

کمتر از دو ماه دیگر نخستین سالگرد فوت «سردار سازندگی» فرا می رسد ولی نه از وصیتنامه مهم او خبری است و نه از گزارشی که قرار بود شورای عالی امنیت ملی راجع به علت

خانواده آیت الله از وجود وصیتنامه دیگری خبر می دهند که مفقود شده است است ، وصیتنامه آیت الله هاشمی کجاست؟

وصیتنامه آیت الله هاشمی کجاست؟ / خانواده آیت الله از وجود وصیتنامه دیگری خبر می دهند که مفقود شده است است

عبارات مهم : امنیت

کمتر از دو ماه دیگر نخستین سالگرد فوت «سردار سازندگی» فرا می رسد ولی نه از وصیتنامه مهم او خبری است و نه از گزارشی که قرار بود شورای عالی امنیت ملی راجع به علت فوت ارائه کند. گرچه وصیت نامه ایت الله که آخرهای دهه هفتاد نوشته بود مدتی بعد از فوت گشوده شد و در اختیار رسانه ها قرار داده شد ولی خانواده آیت الله از وجود وصیتنامه دیگری خبر می دهند که مفقود شده است هست. همه اعضای خانواده هاشمی رفسنجانی متفق القول از وجود وصیتنامه ای خبر می دهند که مرحوم هاشمی بعد از سال 88 آن را نگاشته است.

فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی نابهنگام و حیرت آور بود، ولی ماجرای وصیتنامه اش پیچیده تر هست. گرچه وصیت نامه ایشان که آخرهای دهه هفتاد نوشته بود مدتی بعد از فوت گشوده شد و در اختیار رسانه ها قرار داده شد ولی خانواده آیت الله از وجود وصیتنامه دیگری خبر می دهند که مفقود شده است هست. همه اعضای خانواده هاشمی رفسنجانی متفق القول از وجود وصیتنامه ای خبر می دهند که مرحوم هاشمی بعد از سال 88 آن را نگاشته هست.

به گزارش نامه نیوز، به نقل از اعتماد آنلاین، نخستین بار محسن هاشمی، مدیر شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران که در برنامه تلویزیونی «حالا خورشید» شبکه سه حضور یافته بود از گشوده شدن وصیتنامه پدرش خبر داد ولی تاکید کرد که این وصیت نامه مربوط به سال 79 هست. این فرزند مدیر فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام وجود وصیتنامه ای دیگر را رد نکرده و گفته بود «ممکن است وصیتنامه دیگری هم باشد که هنوز آن را پیدا نکردیم»

چند روز بعد از حضور محسن هاشمی در برنامه تلویزیونی و اعلام خبر گشوده شدن وصیتنامه آیت الله هاشمی؛ فرزند ارشد مدیر فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با روزنامه «جهان صنعت» مصاحبه و تاکید کرد وصیتنامه ای که در صداو سیما از سوی محسن هاشمی قرائت شده است مربوط به سال 79 است.»

فاطمه هاشمی در این مصاحبه توضیحاتی زیاد از وصیتنامه خوانده شده است آیت الله هاشمی ارائه داد و گفت که «این وصیتنامه قدیمی بود و آیت الله هاشمی در آن نوشته بودند که وصیت نامه بعدی را می نویسم».

او در ادامه این مصاحبه از مفقود شدن وصیتنامه دیگر مدیر فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام که به گفته او آیت الله هاشمی 5 سال پیش به همراه عفت مرعشی نوشته بود خبر داده بود: «بعد از کلی جست وجو، وصیتنامه بعدی هیچ وقت پیدا نشد. نه در منزل و نه در دفتر کار پدرم هیچ اثری از آن نبود. دقیقا به خاطر دارم که همان موقعی که پدرم فوت شدند، مردها آمدند و هرچه بود و نبود را با خودشان برداشتند و بردند. آیت الله هاشمی در دفتر کارشان که مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده، مطالب مهمی را در گاوصندوق و چند کشو نگهداری می کردند و هنگامی که من به آنجا رفتم تا وسایل پدرم را به منزل بیاورم، با کشوهای خالی مواجه شدم و هیچ چیزی وجود نداشت. ما به دنبال وصیتنامه آیت الله هاشمی بودیم و پیش خودمان فکر کردیم که شاید وصیت نامه آنجا باشد، جهت همین به دفتر کار ایشان رفتیم تا داخل کشو و گاوصندوق را ببینیم ولی دیدیم که کشوها و گاوصندوق خالی است.»

امروز نیز یاسر هاشمی، دیگر فرزند آیت الله هاشمی در گفتگو با ایسنا با بیان اینکه «متاسفانه ما هنوز وصیتنامه پدر را در اختیار نداریم» بر وجود وصیتنامه دیگر تاکید کرد و گفت: «هنوز نتوانسته ایم وصیتنامه مهم ایشان را که خبر داریم نوشته و در جایی گذاشته بود، پیدا کنیم.»

کمتر از دو ماه دیگر نخستین سالگرد فوت «سردار سازندگی» فرا می رسد ولی نه از وصیتنامه مهم او خبری است و نه از گزارشی که قرار بود شورای عالی امنیت ملی راجع به علت فوت ارائه کند. محسن هاشمی، فروردین امسال در گفتگو با هفته نامه «صدا» خبر داده بود که هیئتی از شورای عالی امنیت ملی مسئول بررسی دقیق و جامع دلایل درگذشت مشکوک و نابهنگام آیت الله هاشمی رفسنجانی شده است هست. ولی پرونده ای که رضا سیف اللهی، معاون دبیر شورای عالی امنیت ملی آن را پیگیری می کرد هنوز منجر به ارائه نتیجه از سوی علی شمخانی نشده هست.

خانواده آیت الله از وجود وصیتنامه دیگری خبر می دهند که مفقود شده است است ، وصیتنامه آیت الله هاشمی کجاست؟

واژه های کلیدی: امنیت | خانواده | وصیتنامه | شورای شهر | مفقود شده | محسن هاشمی | هاشمی رفسنجانی | فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz