نَفَس اطلاعات استفاده اپلیکیشن کانادا

نَفَس: اطلاعات استفاده اپلیکیشن کانادا رایگان دوربین آمریکا شناسایی همراه وبگردی بلندگو

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی با اسپانیا یک اتفاق تاریخی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران است / چمنیان

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان بازی برابر اسپانیا در جام جهانی را یک بازی تاریخی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌داند و از بازی برابر این تیم خوشحال است.

بازی با اسپانیا یک اتفاق تاریخی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران است / چمنیان

چمنیان: بازی با اسپانیا یک اتفاق تاریخی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران است

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان بازی برابر اسپانیا در جام جهانی را یک بازی تاریخی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران می داند و از بازی برابر این تیم خوشحال است.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال نوجوانان کشور عزیزمان ایران یک شنبه ۳۰ مهر در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال به مصاف تیم ملی فوتبال اسپانیا می رود این بازی ساعت ۱۵ به وقت پایتخت کشور عزیزمان ایران در ورزشگاه جواهر لعل نهرو شهر کوچی هند برگزار خواهد شد. شاگردان عباس چمنیان جهت افزایش به مرحله یک چهارم نهایی و دیدار با اسپانیا موفق به شکست ۲ بر یک مکزیک در مرحله یک هشتم نهایی شدند. هم چنین یونس دلفی، موثرترین بازیکن کشور عزیزمان ایران با دو گل و سه پاس گل به علت دو کارته شدن در بازی برابر اسپانیا حضور ندارد.

بازی با اسپانیا یک اتفاق تاریخی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران است / چمنیان

سرمربی تیم ملی زیر ۱۷ سال در گفت وگو با ایسنا، راجع به بازی با اسپانیا، اظهار کرد: صحبت راجع به اسپانیا نیاز به پیچیدگی خاصی ندارد. همه دنیا می دانند که تیم های ملی این کشور در رده پایه و بزرگسالان بسیار قدرتمندند. با توجه به کار کلاسیک و پایه ای که در کلوب های این کشور صورت می گیرد، می دانیم که آن ها آکادمی فوتبال قدرتمندی دارند و این بازیکنان از این آکادمی ها وارد سطح اول فوتبال دنیا می شوند. خود من قبل از دیدار با اسپانیا دوست داشتم که با این تیم بازی کنیم آیا که یک چالش بسیار خوب جهت بازیکنان مان هست. فلسفه من در مربیگری این است که از چالش های بزرگ استقبال کنم و دوست داشتم که تجربیات بزرگ و جدیدی را به دست بیاورم.

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان کشور عزیزمان ایران در ادامه صحبت هایش با بیان این که تیم ملی باید جهت دیدار با این تیم آماده شود، اظهار کرد: این آمادگی منجر به نیرومند تر شدن ما می شود و هیچ کسی از نیرومند تر شدن ضرر نمی کند. با تمام وجود جهت بازی با اسپانیا آماده می شویم. چهارشنبه عازم کوچی شدیم تا چند روز باقی مانده به مسابقه در این شهر حضور داشته باشیم. در طی روزهای آینده هم تمرینات را ادامه می دهیم تا با عالی ترین آمادگی به مصاف اسپانیا برویم. به نظرم این یک بازی تاریخی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران است چون از طرفی با اسپانیا بازی می کنیم و از طرفی هم می توانیم به مرحله نیمه نهایی و چهار تیم برتر مسابقه های افزایش کنیم. مطمئن باشید که یک شنبه یک بازی خوب و جوانمردانه را از فوتبال کشور عزیزمان ایران شاهد خواهید بود.

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان بازی برابر اسپانیا در جام جهانی را یک بازی تاریخی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌داند و از بازی برابر این تیم خوشحال است.

او راجع به برتری خفیف تیم ملی فوتبال نوجوانان بر مکزیک با توجه به پیروزی پر گل برابر این تیم در دیدار دوستانه، گفت : من در نشست خبری قبل از این بازی هم گفته بودم که بازی بسیار دشواری در انتظارمان هست. اولا در مرحله پلی آف شرایط بسیار سخت است و تیم ها چیزی جهت از دست دادن ندارند و جهت مسابقه فوت و زندگی به میدان می روند. فضا در مرحله حذفی نسبت به مرحله گروهی بسیار متفاوت هست. هم چنین تیم ملی مکزیک، تیم بسیار خوبی بود و علی رغم ذهنیتی که به خاطر پیروزی برابر این تیم در دیدار دوستانه و عملکرد آن ها در دور گروهی مبنی بر ضعیف بودن ارزش به وجود آمده بود این تیم در آنالیزهای ما بسیار با صلابت و قدرتمند نشان داد. به این نتیجه رسیدیم که مکزیک در بخش هجومی بسیار قدرتمند است ولی در زدن ضربات نهایی مشکلاتی دارد. آن ها به آسانی می توانستند با شش یا هفت امتیاز صدرنشین شوند.

چمنیان با اشاره به برنامه ریزی کادر فنی جهت شکست این تیم، ادامه داد: می دانستیم که ذهنیت مکزیک چیست و نشانه مان این بود که در ۱۰ تا ۱۵ دقیقه نخست به گل دست پیدا کنیم. آینده نگری ما زدن یک گل به این تیم بود که توانستیم در دقایق ابتدایی دو گل را به ثمر برسانیم. بعد از آن مکزیک مقداری کار را سخت کرد و به ما گل زد. درسی که مکزیک به فوتبال ما داد این بود که آن ها به مدت ۶۰ دقیقه هم وقت توانستند کارهای دفاعی و هجومی را انجام دهند و ضمن حمله از دفاع غافل نشوند. حفظ فاصله یک گل در شرایطی که بازی ۲ بر صفر برده را ۲ بر یک کردیم، بسیار سخت است و ممکن است که تیم از نظر روانی دچار مشکلاتی شود. بازیکنان ما توانستند تمرکز کنند و وظایف خود را به خوبی انجام دهند. ما چندین موقعیت گل داشتیم که از آن ها هم استفاده نکردیم. مکزیک سابقه دو بار قهرمانی در رده نوجوانان را دارد و همواره جزو تیم های تراز اول دنیا محسوب می شود و این نشان می دهد که ما جهت کسب پیروزی چه کار مشکل داشتیم. تلاش جهت پیروزی و حفظ نتیجه بازی نقطه روشنی در فوتبال کشور عزیزمان ایران است.

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان راجع به محرومیت یونس دلفی در بازی برابر اسپانیا و موافقت نکردن فیفا با بخشیدن کارت زرد این بازیکن در برابر مکزیک، گفت : او برابر اسپانیا دو کارته است و ما با فدراسیون جهانی فوتبال مشورت داشته ایم و آن ها با بخشیدن کارت این بازیکن موافقت نکردند. بعد از بررسی هایی، فیفا تایید کرد که داور اشتباه نکرده و به درستی به دلفی کارت زرد داده هست. به هر حال دلواپس نیستیم. دلفی بازیکن با کیفیتی جهت تیم ما است ولی بازیکنان جایگزین آماده ای داریم که می توانند جای بازیکن مهم تیم مان را پر کنند.

بازی با اسپانیا یک اتفاق تاریخی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران است / چمنیان

او در ادامه راجع به کنترل بازیکنان نوجوان کشور عزیزمان ایران در لحظات حساس بازی و جلوگیری از انتقال استرس کادر فنی به بازیکنان، تاکید کرد: کسانی که فلسفه کاری و رهبری من در کنار زمین را می دانند تایید می کنند که در طول مسابقه با تیمم همراهی می کنم، می دانند که در کنار زمین یک حامی و پشتیبان بزرگ دارند. روی نیمکت هم کادر فنی و بازیکنان، پشتیبان داخل زمین هستند و همگی آن ها را به آرامش دعوت می کنیم تا تمرکزشان از بین نرود. ما در طول مسابقه های کم ترین تنش، چالش و اشتباه های فردی را داشتیم و اصلا با داور درگیر نشدیم. اگر داور اشتباه هم کرده باشد کلامی از دهان بازیکنان خارج نمی شود و با بازیکنان تیم های روبه رو هم درگیر نمی شویم.

او در آخر گفت: همه این ها یک چیز را تداعی می کند و آن هم تمرکز بالای بازیکنان هست. این آرامش در همه دنیا از نیمکت ساطع می شود. بازیکنان به واکنش‌ها نیمکت نگاه می کنند و بر اساس آن تصویر العمل نشان می دهند. بازیکنان در لحظات مشکل که شاید تیم عقب باشد و علیه تیم پنالتی گرفته شده است باشد نیاز به آرامش دارند. احساس من این است که باید بیش تر آرامش داشته باشیم و بر داشته های خود مان تکیه کنیم. ما زحمات مان را کشیده ایم و جام جهانی جایی است که ۱۱ بازیکن باید تمام توانایی های خود را در طول مسابقه به نمایش بگذارند.

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان بازی برابر اسپانیا در جام جهانی را یک بازی تاریخی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌داند و از بازی برابر این تیم خوشحال است.

واژه های کلیدی: ایران | مکزیک | فوتبال | مسابقه | اسپانیا | اسپانیا | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz